Czyszczenie

Czyszczenie powierzchni zimną lub gorącą wodą pod ciśnieniem.

Oferujemy również Hydropiaskowanie, gdzie więcej dowiesz się tutaj: LINK

Nasz zespół posiada duże doświadczenie w usuwaniu zanieczyszczeń przy pomocy specjalistycznych myjek wysokociśnieniowych. 

Czyszczenie wysokociśnieniowe pozwala na efektywną i wydajną pracę. Skuteczność działań mających na celu usunięcie zanieczyszczeń jest bardzo istotna z perspektywy każdego klienta, a więc i Ciebie. Im lepsze będą efekty naszych działań, tym więcej zyskasz na współpracy z naszą firmą. Dlatego podczas standardowej pracy używamy wysokiej jakości myjek firmy Falch, które znajdują swoje zastosowanie w czyszczeniu większości powierzchni w budownictwie i przemyśle. Za pomocą myjek wysokociśnieniowych czyścimy: dachy, fasady, parkingi, chodniki , ogrodzenia..

Jednym słowem, budowlane i przemysłowe powierzchnie z kamienia naturalnego, cegieł, tynków, betonów, drewna i stali. Nasze metody i sprzęt, którego używamy sprawiają, że jesteśmy w stanie przywrócić przywróci jej oryginalny wygląd.

Oferujemy czyszczenie różnych powierzchni, na terenie województwa śląskiego i opolskiego. Czyściliśmy już elewacje, czy wnętrza budynków w Mikołowie, Gliwicach, Zabrzu, Wielowsi, Zacharzowicach i wiele innych. Specjalizujemy się również w czyszczeniu i renowacji obiektów sakralnych.