O firmie

Jak przywrócić blask powierzchniom, które straciły swój dawny wygląd? W jaki sposób sprawić, aby ściany budynków, posadzki, pomniki i inne powierzchnie odzyskały dawną świeżość i naturalność? Usuwanie zabrudzeń i zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni oraz ich renowacje to nasza specjalność.
Jesteśmy młodym zespołem, świadczącym najwyższej jakości usługi czyszczenia wysokociśnieniowego oraz impregnacji i hydrofobizacji powierzchni z kamienia, betonu, drewna i metalu.

Usuwamy zabrudzenia środowiskowe, chemiczne, graffiti, ale również zabezpieczamy już oczyszczone powierzchnie przed trwałymi zanieczyszczeniami. Dzięki naszym działaniom kolejne zabrudzenia zostaną usunięte w sposób prosty i bezinwazyjny. Usługa czyszczenia strumieniowo-ściernego, którą przeprowadzamy metodą technologii TORBO®, jest niezwykle skuteczna i nowoczesna. Świadczymy również usługi renowacji, malowania, antykorozji.


Tworzymy wykwalifikowany i kompetentny zespół, który z entuzjazmem podejmuje się nowych zadań. Doświadczenie i najwyższej klasy sprzęt pozwala nam skutecznie mierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami. Jesteśmy mobilni i realizujemy swoje usługi w krótkim czasie, tak by dostosować się do potrzeb klienta. Dzięki naszemu zaangażowaniu i ambicji grono klientów, zadowolonych z jakości naszych usług, stale się powiększa.

Podczas prac używamy najwyższej jakości sprzętu i środków czyszczących stosowanych przez specjalistów na całym świecie. Bezpyłowe metody usuwania zanieczyszczeń, bezpieczne dla czyszczonych powierzchni i przyjazne dla środowiska to jeden z naszych standardów. Współpraca z nami to w pełni profesjonalne i przynoszące wymierne korzyści działania.

Przekonaj się sam!