Usuwanie farby

Zabezpieczenia przed graffiti oraz usuwanie już powstałych graffiti

Usuwanie zanieczyszczeń to tylko jedna z naszych specjalności. Abyś mógł dłużej cieszyć się z efektów naszej pracy stosujemy także skuteczne i bezinwazyjne zabezpieczenia przed ponownymi zabrudzeniami.

 Zabezpieczamy również powierzchnie przed graffiti, a także przed wszelkimi zabrudzeniami atmosferycznymi. W tym celu stosujemy najwyższej jakości preparaty na bazie mikrowosków izolujące elewację budynku od wszelkich zabrudzeń. Nałożony na elewację preparat  tworzy trwałą izolację, zachowującą swoje właściwości przez wiele lat. Dzięki niej zabrudzenia, farba czy lakier graffiti nie wiążą się ze strukturą zewnętrznej fasady budynku. Izolacja ta jest jednocześnie usuwalna przy pomocy wody o odpowiedniej temperaturze, pod ciśnieniem.

Pomożemy również rozwiązać problem z już istniejącym graffiti na elewacji, które chcesz usunąć. Proponujemy skuteczne czyszczenie farby przy pomocy odpowiednio dobranych środków chemicznych. Środki te rozpuszczają farby i lakiery używane przez twórców graffiti, jednocześnie nie uszkadzając czyszczonej powierzchni. Rozpuszczone graffiti zmywane jest gorącą wodą pod ciśnieniem. Jeżeli farba wniknęła głęboko w strukturę czyszczonej powierzchni, zabieg powtarza się, aż do uzyskania zadowalającego rezultatu.

Czyszczenie niezabezpieczonych powierzchni to pracochłonny proces, który przekłada się na zwiększone koszty. Dlatego warto jest zabezpieczyć wyczyszczone powierzchnie preparatami ochronnymi tzw Antygraffiti. Technologia nasza stosowana jest na całym świecie jako jedna z najskuteczniejszych metod zabezpieczenia elewacji. Stosuje się ją do ochrony takich budowli jak Katedra Notre Dame, czy najdłuższy europejski most, łączący Szwecję z Danią. Dzięki naszym usługom masz dostęp do najnowszych technologii stosowanych i cenionych na całym świecie.

 

Korzystamy z profesjonalnych produktów PARUS, o których wszelkie informacje znajdziesz tutaj: LINK